اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

توقف یک هفته‌ای فعالیت برخی از صنوف تهران

توقف یک هفته‌ای فعالیت برخی از صنوف تهران

رئیس اتاق اصناف تهران از محدودیت‌های جدید برای فعالیت اصناف در تهران در پی انتشار سریع ویروس کرونا خبر داد و گفت: واحدهای متخلف بلافاصله پلمپ می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، قاسم نوده فراهانی در گفت‌‌وگو با فارس، در مورد محدودیت‌های جدید اصناف برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: باتوجه به شیوع سریع ویروس کرونا، ستاد ملی مقابله با کرونا برای کنترل این مساله تدابیری را اتخاذ کرد که بر این اساس برخی صنوف باید فعالیت خود را به مدت یک هفته متوقف کنند.
رئیس اتاق اصناف تهران اظهار کرد: براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت برخی از صنوف از جمله چایخانه‌ها و قهوه‌خانه‌ها، کافه‌ها، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، سینما‌ها و تالارهای پذیرایی ممنوع است.
وی با تاکید بر اینکه ممنوعیت برگزاری تجمعات عمومی نیز ادامه دارد، بیان کرد: این محدودیت‌ها با اعلام ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در استان تهران و تایید کمیته انتظامی و امنیتی ستاد مبارزه با کرونا انجام می‌شود.
نوده فراهانی اظهار کرد: برای جلوگیری از افزایش مدت زمان ممنوعیت فعالیت اصناف، واحدهای صنفی لازم است تا به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه بیشتری داشته باشد.
وی بیان کرد: روز جمعه ستاد ملی کرونا درباره ادامه این محدودیت‌ها تصمیم‌گیری خواهد کرد.
رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به تشدید نظارت‌ها اظهار کرد: گشت‌های مشترک وزارت بهداشت و اتاق اصناف به واحدها سرکشی می‌کنند و واحدهای بازرسی اتحادیه‌های تخصصی نیز مکلفند تا برای جلوگیری از هر گونه فعالیت واحد صنفی در دوره محدودیت ها نظارت کافی داشته‌باشند.
وی گفت: در صورتی که واحدی تخلف کند و به فعالیت خود در زمان محدودیت‌ها ادامه دهد پلمپ می‌شود.

منبع خبر :  اتاق انصاف   

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در facebook
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ