☜اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره استقلال گفت که شفافیت و عملکرد قانونی باشگاه، موفقیت مالی را برای آن رقم زده است.

☜اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقال در گفت‌وگو با پایگاه وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: برای اولین در تاریخ باشگاه استقلال، برای عملکرد مالی سال‌های ۹۵ و ۹۶ توانستیم با پرداخت کلیه مالیات‌ها، مفاصا حساب مالیاتی بگیریم.

☜وی افزود: دریافت مفاصا حساب به معنی پرداخت مالیات و عبور از مراحل قانونی و گرفتن این برگه از سازمان امور مالیاتی است. خوشبختانه شفافیت و عملکرد قانونی باشگاه چنین موفقیت مالی را برای آن رقم زده است.

فتحی: سلطانی‌فر از تیم مدیریتی استقلال حمایت کرد/ انتظار وزیر ورزش خوشنودی هواداران است

☜امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان از تیم مدیریتی باشگاه استقلال حمایت کرده است.

☜امیرحسین فتحی در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درباره تشکیل مجمع سالیانه باشگاه استقلال اظهار داشت: جلسه مجمع باشگاه استقلال با حضور وزیر ورزش و جوانان و نمایندگان وزارت دادگستری، وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و سازمان حسابرسی برگزار شد. در این نشست، مجمع عمومی تمامی صورت‌های مالی منتهی به پایان لیگ برتر در سال ۹۷ مورد تأیید و تصویب اعضای مجمع قرار گرفت. مجمع باشگاه استقلال برای تأیید صورت‌های مالی سال ۹۸، آبان ماه امسال برگزار خواهد شد.

☜وی افزود: در ادامه نشست و با تقاضای من، اعضای هیئت مدیره در حضور وزیر جلسه‌ای برگزار کردند و اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره گزارشی از روند برنامه‌های این باشگاه ارائه کرد.

☜مدیرعامل باشگاه استقلال درباره حمایت وزیر ورزش از تیم مدیریتی باشگاه استقلال گفت: سلطانی‌فر با تأکید بر ثبات مدیریت و ادامه برنامه‌های مؤثر باشگاه برای موفقیت استقلال گفت که هیئت مدیره و مدیرعامل با تمام قدرت تلاش کنند و نباید به هیچ عنوان وقفه‌ای در برنامه‌های باشگاه و تیم به وجود آید و انتظار من ادامه این رویه قانونی و مثبت و در نهایت موفقیت تیم و خشنودی هواداران استقلال است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *