about

شرکت مشاوره مالی روشنگران سحر

شرکت مشاوره مالی روشنگران سحر در سال ۱۳۷۹ بر اساس طرح اولیه ی جناب آقای دکتر هادی اکبری دانشجوی مستعد رشته حسابداری به همراه یکی از دوستان خود جناب آقای مهندس  حسن صادقی جوان پویای دنیای IT تاسیس گردید. که در بین راه در سال ۱۳۸۵ جناب آقای محمد رضا نوروزی قهی ،جوان ریزبین و دقیق به شرکت اضافه شد .

در ابتدا ماموریت و هدف شرکت بر مبنای ارائه خدمات مالی به بنگاه های اقتصادی پایه ریزی شد که در سال های بعد با کسب مهارت و تجربه در زمینه های خدمات مالیاتی، مالی، بیمه ای و اداری هم به سبد خدمات شرکت اضافه گردید.

در حال حاضر این شرکت بعنوان یکی از مراکز مهم کشور در راستای مشاوره و ارائه خدمات مالی، اداری، مالیاتی، بیمه ای، حسابرسی داخلی عملیاتی، حسابداری مدیریت با بیش از ۵۰ کارمند متخصص در دفتر مرکزی واقع در تهران ، خدمات آموزشی حسابداری و مدیریت  (مدرسه روشنگران ) با بیش از ۵۰۰ مشتری خدمات ارائه می نماید.

 

ماموریت

ما می توانیم تا به عنوان سازمانی یادگیرنده با تکیه بر تجربیات مفید خویش با اشتیاق، افتخار و سرعت خواسته های مشتریان خویش را تامین نموده و روشنایی سپیده دم را با روشنگری از طریق ارائه خدمات متنوع اجرا و مشاوره در زمینه های مالی، مالیاتی، حسابرسی داخلی و عملیاتی، ممیزی رعایت قوانین و بیمه و حسابداری مدیریت با حداکثر کیفیت برای کارفرمایان خود به ارمغان آوریم و بستری مناسب برای رشد و بالندگی سرمایه های انسانی خویش تامین نماییم تا در سایه ی کاربرد تکنولوژی سبز و استاندارد های روز دنیا به حداکثر ثروت برای ذینفعان سازمان نائل شویم.

چشم انداز

بزرگترین و معتبرترین شرکت خدمات و مشاوره مالی و حسابداری مدیریت در ایران با ارائه خدماتی فراتر از انتظارات کارفرمایان همراه با کارکنان شایسته و توانمند.

ارزش های بنیادین

۱-اصل صداقت و راست گفتاری
۲-اصل رعایت ادب و نزاکت
۳-اصل یادگیری و آموزش مستمر
۴-اصل احترام به ارزش های بنیادین مشتریان
۵-اصل رفتار حرفه ای
۶-اصل صیانت از سرمایه های فکری و مادی
۷-اصل امانتداری
۸-اصل حفاظت از محیط زیست
۹-اصل احترام و رعایت قوانین و مقررات کشوری و سازمانی
۱۰-اصل عمل به قول و تعهدات در زمان تعیین شده

واحد های سازمان​

حوزه کارشناسان امور خاص مدیریت
حوزه مشاوران عالی صف و ستاد
حوزه بازرسی، بررسی و نظارت بر پروژه ها
واحد بازاریابی و فروش
واحد مالی اداری
واحد توسعه منابع انسانی
واحد پروژه های مالیاتی
واحد پروژه های روابط کار و تامین اجتماعی
واحد پروژه های حسابرسی
واحد پروژه های حسابداری مالی و مدیریت
واحد پروژه های مدیریت مالی
مدیر برنامه ها و پیگیری های مدیر عامل و دبیر کمیته ها و کارگروه های داخلی

جوایز و افتخارات روشنگران

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ