about

شرکت مشاوره مالی روشنگران سحر

شرکت مشاوره مالی روشنگران در سال ۱۳۷۹ بر اساس طرح اولیه ی جناب آقای دکتر هادی اکبری دانشجوی مستعد رشته حسابداری بهمراه یکی از دوستان خود جناب آقای مهندس صادقی جوان پویای دنیای IT تاسیس گردید.

در ابتدا ماموریت و هدف شرکت بر مبنای ارائه خدمات مالی به بنگاه های اقتصادی پایه ریزی شد که در سال های بعد با کسب مهارت و تجربه در این زمینه خدمات مالیاتی، مالی، بیمه ای و اداری هم به سبد خدمات شرکت اضافه گردید.

در حال حاضر این شرکت بعنوان یکی از مراکز مهم کشور در راستای مشاوره و ارائه خدمات مالی، اداری، مالیاتی، بیمه ای، حسابرسی داخلی عملیاتی با بیش از ۱۰۰ کارمند متخصص در دفتر مرکزی واقع در تهران با حدود بیش از ۴۰۰ مشتری خدمات ارائه می نماید.

این شرکت در طی سال های گذشته با هدف استقرار و اشاعه فرهنگ حسابدهی، حسابخواهی و با فراهم آوردن شرایط رشد و بالندگی در جهت بهبود زندگی خود و دیگران در راستای افزایش ثروت و سود صاحبان سهام خود و مشتریان گام برداشته و با انجام تحقیق و پژوهش های متعدد در زمینه های مرتبط با حرفه سهم بزرگی در ارتقاء سطح کیفیت دانش و آموزش مشاوره حسابداری و مدیریت و انتقال تجارب دارد.

ماموریت

ما می توانیم تا به عنوان سازمانی یادگیرنده با تکیه بر تجربیات مفید خویش با اشتیاق، افتخار و سرعت خواسته های مشتریان خویش را تامین نموده و روشنایی سپیده دم را با روشنگری از طریق ارائه خدمات متنوع اجرا و مشاوره در زمینه های مالی، مالیاتی، حسابرسی داخلی و عملیاتی، ممیزی رعایت قوانین و بیمه و حسابداری مدیریت با حداکثر کیفیت برای کارفرمایان خود به ارمغان آوریم و بستری مناسب برای رشد و بالندگی سرمایه های انسانی خویش تامین نماییم تا در سایه ی کاربرد تکنولوژی سبز و استاندارد های روز دنیا به حداکثر ثروت برای ذینفعان سازمان نائل شویم.

درباره روشنگران
درباره روشنگران

چشم انداز

بزرگترین و معتبرترین شرکت خدمات و مشاوره مالی و حسابداری مدیریت در ایران با ارائه خدماتی فراتر از انتظارات کارفرمایان همراه با کارکنان شایسته و توانمند.

ارزش های بنیادین

اصل صداقت و راست گفتاری اصل رعایت ادب و نزاکت اصل یادگیری و آموزش مستمر اصل احترام به ارزش های بنیادین مشتریان اصل رفتار حرفه ای اصل صیانت از سرمایه های فکری و مادی اصل امانتداری اصل حفاظت از محیط زیست اصل احترام و رعایت قوانین و مقررات کشوری و سازمانی اصل عمل به قول و تعهدات در زمان تعیین شده

درباره روشنگران
درباره روشنگران

واحد های سازمان​

حوزه کارشناسان امور خاص مدیریت حوزه مشاوران عالی صف و ستاد حوزه بازرسی، بررسی و نظارت بر پروژه ها واحد بازاریابی و فروش واحد مالی اداری واحد توسعه منابع انسانی واحد پروژه های مالیاتی واحد پروژه های روابط کار و تامین اجتماعی واحد پروژه های حسابرسی واحد پروژه های حسابداری مالی و مدیریت واحد پروژه های مدیریت مالی مدیر برنامه ها و پیگیری های مدیر عامل و دبیر کمیته ها و کارگروه های داخلی

founderS

The visionaries

Patrick Wilson

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum ultricies sollicitudin ante nec mattis. Mauris eget ornare nibh. Nam venenatis porta diam scelerisque suscipit. Donec in vehicula ligula. Etiam efficitur quam ex, at consectetur magna porttitor at. 

Ewan McGregor

Mauris eget ornare nibh. Nam venenatis porta diam scelerisque suscipit. Donec in vehicula ligula. Etiam efficitur quam ex, at consectetur magna porttitor at. Nullam convallis, eros a vulputate tincidunt, mauris lorem tincidunt sem, sed cursus neque sem a est. Nam malesuada ipsum orci, et congue ligula fringilla 

Patrick Wilson

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum ultricies sollicitudin ante nec mattis. Mauris eget ornare nibh. Nam venenatis porta diam scelerisque suscipit. Donec in vehicula ligula. Etiam efficitur quam ex, at consectetur magna porttitor at. 

جوایز و افتخارات روشنگران