مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان خبر داد:
افتتاح طرح‌های عمرانی درجزین از محل مالیات بر ارزش‌افزوده


مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان از افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی شهرداری درجزین از محل اعتبار مالیات بر ارزش‌افزوده خبر داد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، بی‌نیاز، مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان گفت: در سال جاری حدود شش میلیارد و نهصد میلیون ریال از محل اعتبار ارزش‌افزوده صرف پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی شهر درجزین سمنان شده است که بهسازی و بهبود کیفیت عمران شهر را به دنبال داشته است.
بی‌نیاز بیان کرد: فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی به مودیان در مورد هزینه کرد مالیات بر ارزش افزوده ازجمله اقدامات مهمی است که می‌تواند اعتماد مودیان مالیاتی را جلب و اذهان و افکار عمومی را به سمت پرداخت مالیات باهدف بهره‌مندی از عواید آن هدایت می‌کند.
مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان در ادامه اذعان داشت: علاوه براینکه پرداختی به موقع مالیات بر ارزش‌افزوده صرف عمران و آبادانی شهر و روستای محل سکونت افراد خواهد شد، از سویی دیگر موجب خواهد شد که یک درصد از درآمدهای مالیات بر ارزش‌افزوده تحت عنوان مالیات سلامت به پوشش کامل درمان افراد ساکن در روستاها، شهرها و جامعه عشایری، تکمیل و تأمین تجهیزات بیمارستانی و مراکز بهداشتی و درمانی و… به وزارت بهداشت و درمان تخصیص می‌یابد که نقش موثری در طرح تحول سلامت ایفا می‌کند.
شهردار درجزین در ادامه عنوان کرد: در سال جاری درزمینه‌ی تعریض خیابان انقلاب، بهسازی پیاده‌روها و آسفالت معابر و پروژه‌های زیرسازی و آسفالت خیابان‌های درجزین از محل اعتبار مالیات بر ارزش‌افزوده هزینه شده است که جهت رفاه حال شهروندان به بهره‌برداری رسیده است.
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *