مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان تصریح کرد: امکان پرداخت مالیات صنعت‌گران، تولیدکنندگان و کارآفرینان در اقساط بلندمدت وجود دارد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، مهدلو، مدیر کل امور مالیاتی اصفهان در جلسه بررسی مشکلات تولیدکنندگان شهرستان شهرضا با بیان اینکه تعامل با فعالان اقتصادی و رفع مشکلات آنان از اولویت‏‌های اداره کل امور مالیاتی استان است، اظهارداشت: بخشودگی جرایم و تقسیط برای فعالان اقتصادی در دستور کار قرار دارد.
مهدلو با بیان اینکه انضباط مالی باید در کشور رعایت شود، افزود: واریز مالیات برارزش افزوده به حساب دهیاری‌ها و شهرداری‌های شهرستان شهرضا نمونه بارزی از توسعه و آبادانی شهری از طریق پرداخت مالیات است.
وی با تأکید بر این‌که رضایت مودیان از دستگاه مالیاتی مهمترین سرمایه نظام مالیاتی است، خاطرنشان کرد: حفظ شأن و کرامت مودیان مقدم بر هر امری است و تلاش داریم با اجرای قوانین و عدالت مالیاتی، فرهنگ مالیاتی را ارتقا بخشیم. 
مهدلوخاطرنشان کرد: فعالان صنعتی که بر اساس احکام قضایی ممنوع الخروج شده‌اند می‌توانند با تقسیط بدهی، امکان خروج از کشور را پیدا کنند. 
وی با تأکید بر ضروت شفاف‌سازی فعالیت دلالان، افزود: اعلام نشدن گردش مالی در واحدهای صنعتی و تولیدی و یا مراجعه به دلال‌ها، که صدور فاکتورهای قانونی را با مشکل مواجه می‌کند، در نهایت به زیان کارآفرینان و سرمایه‌گذاران است.

 

منبع خبر: سازمان امور مالیاتی

تاریخ درج خبر: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *